Fuar Hakkında - Bursa 10. Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı

Kuruluşumuz Tüyap Bursa Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından, BURSA 9. ULUSLARARASI HAYVANCILIK VE EKİPMANLARI FUARI, 12 - 16 Ekim 2016 tarihleri arasında TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecektir. Fuar ile eş zamanlı olarak BURTARIM 2016 Bursa 14. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı da gerçekleşti.

Sektörün merakla beklediği eş zamanlı düzenlenen Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarları, Avrupa'dan Asya'ya, Ortadoğu'dan Kuzey Afrika'ya, Kafkaslardan Rusya'ya kadar ülkemizin tarım sektöründe bölgesinin en önemli oyuncusu olması adına önemli bir misyon üstlenen Tüyap tarım fuarlarının gerek ziyaretçi gerekse metrekare bakımından en büyük halkalarından birisidir.  Geçtiğimiz yıl yurtdışından 44 ülkeden, yurt içinden 77 ilden gelen 286.916 kişi tarafından ziyaret edilerek sektörün gücünü gözler önüne seren Fuarlar bu yıl da 7 ayrı salondan oluşan 40 bin m2 kapalı alan ve 30 m2 açık sergileme alanı olmak üzere toplam 75 bin m2 alanda hazırlanmış olup 305 bin 726 kişi tarafından ziyaretçi edilmiştir.

Bu yıl da sektörün nabzıbının Bursa'da atmasını sağlayan Fuarımız, önümüzdeki yıl 11 - 15 Ekim 2017 tarihlerinde düzenlenecektir.  Bu büyük buluşmada sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.