Fuar Hakkında | Bursa 11. Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı

Fuar Hakkında - Bursa Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı

Kuruluşumuz Tüyap Bursa Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından, BURSA 11. ULUSLARARASI HAYVANCILIK VE EKİPMANLARI FUARI, 9 - 13 Ekim 2018 tarihleri arasında TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecektir. Fuar ile eş zamanlı olarak BURTARIM 2018 Bursa 16. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı da gerçekleşecektir.

Sektörün merakla beklediği eş zamanlı düzenlenen Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarları, Avrupa'dan Asya'ya, Ortadoğu'dan Kuzey Afrika'ya, Kafkaslardan Rusya'ya kadar ülkemizin tarım sektöründe bölgesinin en önemli oyuncusu olması adına önemli bir misyon üstlenen Tüyap tarım fuarlarının gerek ziyaretçi gerekse metrekare bakımından en büyük halkalarından birisidir.  2017 yılında yurtdışından 52 ülkeden, yurt içinden 79 ilden gelen 301.827 kişi tarafından ziyaret edilerek sektörün gücünü gözler önüne seren Fuarlar, 2018 yılında da 7 ayrı salondan oluşan 40 bin m2 kapalı alan ve 30 m2 açık sergileme alanı olmak üzere toplam 75 bin m2 alanda hazırlanmaktadır. 

Bu yıl da sektörün nabzının Bursa'da atmasını sağlayan Fuarımız, önümüzdeki yıl 9 - 13 Ekim 2018 tarihlerinde düzenlenecektir.  Bu büyük buluşmada sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.